На разі оголошень немає...
Вітаю Вас, Гість! | |
Ви тут: Головна » Про садочок » Спорт у ДНЗ

Спорт у ДНЗ

Здоров’я — основа усього на світі,

Здоровими бути бажають всі діти.

У дошкільному навчальному закладі « Веснянка» для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради фізкультурно – оздоровча робота проводиться з урахуванням основного напрямку - формувати у дітей світоглядно – оздоровчу поведінку на основі реалізації принципів: пізнай себе, створи себе і допоможи собі сам.

Кваліфіковані спеціалісти, вихователі та помічники вихователів постійно слідкують за станом здоров’я дітей. Для цього наш заклад має всі необхідні умови, серед яких треба виділити спортивно-ігрові комплекси.

Спортивні ігрові комплекси включають в себе:
• спортивна зала;
• міні-стадіон;
• доріжка «здоров’я» природного характеру;
• спортивні міні центри в кожній віковій групі;
• фізкультурні куточки на ігрових майданчиках, фізкультурно - ігровий інвентар, великі та малі атрибути для рухливих ігор та занять фізкультурно – спортивного змісту, наочний матеріал для імітації рухів.

Місія дошкільного навчального закладу

1. Створення оптимальних умов для збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я кожного вихованця; формування життєво компетентної та фізично підготовленої до школи дитини.

2. Впровадження системи фізкультурно-оздоровчих заходів, спрямованих на підготовку фізично активної та всебічно розвиненої особистості.

3. Об’єднання зусиль педагогів і сім’ї для охорони життя, збереження і зміцнення дитячого здоров’я.

Фрагменти занять

1. Заняття зі стрічками