На разі оголошень немає...
Вітаю Вас, Гість! | |
Ви тут: Головна » Новини » Подарунки для ЗДО
Середа | 2018-12-19
Подарунки для ЗДО

ЗДО "Веснянка" 19.12.2018р.
День Святого Миколая чекають з нетерпінням усі. Цей день був приємний як для дітей, так і для дорослих закладу дошкільної освіти " Веснянка". В гості завітали заступник мера міста Дроботя Г.М. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
Бутенко С.М.
Вихователі груп отримали для дітей чудові конструктори.
А несподіваним подарунком для працівників ЗДО став багатофункціональний пристрій EPSON L222.
Шановні працівники міської ради та працівники відділу освіти, молоді та спорту!
Надаючи подарунки, Ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за підростаюче покоління гадячан.
Щиро дякуємо Вам за підтримку, за те, що Ви не стоїте осторонь освітянських проблем.
Бажаємо Вам міцного здоров*я, радості і щастя!Сподіваємося на плідну подальшу співпрацю і взаєморозуміння.

Переглядів: 3 | Додав: admvesnianka | Рейтинг: 0.0/0